Вітаємо з Днем Незалежності України !

on . Posted in Новини сайту

     З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України! Прийміть найсердечніше вітання і побажання: Народ України святкує уже 23 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.

     Ще, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Історичні умови складалися так, що на наших землях постійно панували інші народи-"сусіди". Та по при все, наші співвітчизники, віками боролися за свою свободу і лише нинішнє покоління - наші сучасники у 1991 році вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення, до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.         

     На жаль не все так яскраво і добре , формально незалежність нашої країни відбулась ,але реальна боротьба ще не завершена ...Останнім часом відбуваються історичні події за для досягнення реальної незалежності нашої країни, її єдности та цілісності , - йде війна..., щоденно гинуть воїни та мирні люди,- ці події стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Після "Революції гідності"  уже ніхто не сумнівається у тому, що Український народ в змозі захистити свої права та у майбутньому поліпшити життя у своєму домі , - у власній Батьківщини. Нехай, день прийдешній принесе нам Мир, силу, - що допоможе нам відбудувати нашу країну після війни, розбудовати її економіку , побудувати нові європейські дороги до наших сіл, селищ, міст та з`єднати ці шляхи із Європейським Союзом! Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості, не лише державних мужів, а усього народу нашої держави. Успіх прийде неодмінно!

Яндекс.Метрика