Активістами Об’єднання автовласників України проведено статистичне опитування громадян, щодо проблем автомобілістів

on . Posted in Новини сайту

Нещодавно представниками громадського Об’єднання автовласників України (далі - Об’єднання) було проведенно статистичне опитування громадян, щодо проблемних, наболілих питань автомобілістів та автолюбителів.
Серед численної кількості опитуваних, а це близько 350 респондентів, можна було б почути думки різних людей, з приводу поліпшення ситуації у автомобільній на дорожній галузях.
До обговорення були винесені питання, що найбільш хвилюють громадскість у теперешній нелегкий час.
Спершу представників Об’єднання цікавила думка пересічних громадян: «Чи покращиться стан автомобільних доріг, якщо громадськість контролюватиме діяльність Укравтодору та місцевих органів влади?».

  Як показало опитування, 75 % громадян впевнені, що об’єднавшись, можна буде реалізувати зміни та здійснити контроль у дорожньому господарстві. 25% респондентів не вірять у суттєві зміни, які здатна здійснити громада, згуртувавшись у єдине ціле.

 

 

 

 

  Далі представники Об’єднання намагалися дізнатися причини, які не дозволяють пересічному українцеві пересісти на електромобіль. Адже, як показує практика Європейських країн, люди все частіше та впевненіше пересідають на економічно та екологічно вигідні транспортні засоби. На думку опитуванних, елекромобіль – це перспективно та вигідно.

 

 

 

 

  Але як показало опитування, 40 % українців вважають, що відсутність відповідної інфраструктури не дозволяє перейти на відповідний вид транспорту. Водночас, близько 35 % респондентів впевнені, що причиною непопулярності електромобілей в Україні є достатньо висока вартість самого транспортного засобу. 18 % опитуваних громадян відмітили, що низька популяризація з боку влади не дає можливість перейти з бензинових (дизельних) двигунів на екологічно чисті електричні. І лише 7 % респондентів, стверджують, що основним барєром у переході на електромобілі, є особливий український світогляд – менталітет.

  Цікаві та корисні думки лунали під час опитування з найбільш болісного, для наших співвітчизників питання: «Що краще, розвивати український автопром, чи зняти митні бар’єри на ввіз іномарок»?

27% серед опитуваних громадян вірять у майбутнє вітчизняного автопрому, адже це не тільки додаткові робочі місця, надходження до бюджету та вихід на нові світові ринки, але й розвиток дослідницьких центрів з розробки й випробувань автомобілей.
73 % опитуваних вважає, що якість продукції українського автопрому безнадійно відстала від пропозицій кращих виробників закордоном, і це є не лише питання комфорту, а що важливіше – безпеки.
Виходячи з цього громадськість переконана, що краще зняти митні бар’єри для ввезення автомобілей закордонних виробників, і таким чином дати можливість пересічним громадянам їздити на якісних та комфортних транспортних засобах світових виробників.

Загалом опитування показало, що люди втратили надію на покращення та обурені ситуацією на автомобільних дорогах.
Пересічні громадяни лаяться на байдужість державної політики щодо розвитку вітчизняного автопрому і скаржаться на брак коштів для купівлі електромобілей.
Також, під час опитування громадяни неодноразово стверджували у необхідності створення структури, яка б здатна була б контролювати діяльність відповідних органів влади. Крім того, лунали пропозиції щодо залучення до громадських об’єднань та обговорень науковців та впливових людей зі сторони бізнесу.

Яндекс.Метрика